Jak jsem objevil Novou Zemi

28.07.2008 11:35

Objevení Nové Země je proces vnitřního hledání, každý z nás prochází něčím podobným a já zde chci zachytit ten svůj, osobitý a neopakovatelný. Nová Země je spirituální „stavba“ složená z našich energií, pocitů, myšlenek či záměrů, je to duchovní „organismus“, ve kterém je náš život, je to „krajina“ našeho srdce, ve které žijí láska, radost, mír a harmonie.

Tahle energie ve mě byla stále, od narození, ale zpočátku jsem si jí neuvědomoval, buď jí považoval za zcela přirozenou nebo jí dokonce naprosto odmítal. Každý jí v sobě máme a je spoustu způsobů, jak se od ní oddělujeme, jak zapomínáme, proč tady jsme, kým skutečně jsme a co je smyslem našeho života. Hledání odpovědí na tyhle otázky, je hledáním Nové Země.

Mé pátrání začalo na jaře roku 1990. Stál jsem na křižovatce, jedna cesta vedla domů, druhá za dobrodružstvím. Cesta domů byla vyšlapaná, dobrodružství bylo nepohodlné, ale volil jsem dobrodružství. Vyrazil jsem, zpočátku jsem postupoval pomalu, ale pak se postup zrychloval, objevoval se jeden horizont za druhým, z jízdy se stal let. Z osamělého pátrání týmová práce.

Déja vu
Květen 1973 až červen 1982?
Když jsem se narodil, život byl úžasným dobrodružstvím, těšil jsem se do tohohle života, protože jsem měl v plánu úžasné věci. Cítil jsem kolem sebe podporu ze spirituálního světa a vnímal jsem ochranu svých andělů. Déja vu, tak jsem už tehdy nazval to, co jsem mnohokrát prožil, viděl jsem ty události ve snu. Ale postupem času mi několik lidí vysvětlovalo, že nic takového neexistuje, že to je nemožné, že jsem blázen. Zlom přišel někdy v červnu, rokem si nejsem jistý, snad 1982 nebo 1983. Vidím se na louce, zamiloval jsem se do starší holky, ta energie ze mě takhle sršela a ona mi dala košem, samozřejmě. Zavřel jsem tu energii do sebe. V té době jsem také dostal na vybranou, existuje jen spiritualita, jak jí představuje katolická církev nebo neexistuje vůbec, jak tvrdí komunisté a ateisté. Volil jsem ateismu.

Temno
Červen 1982? Až jaro 1990
Měl jsem krásné dětství plné kamarádů a her, skvělí rodičové, ale moje duše byla ve tmě. Pomyšlení na boha ve mě vyvolávalo osypky, ale měl jsem spoustu jiných zájmů, zeměpis, záhady alá Souček, UFO, astronomii a kosmonautiku, science fiction, pravěk i vědu obecně. Psal jsem romány. Ale ta energie ve mě byla uvězněná, hromadila se a tak jsem začal tloustnout. Nejtemnější chvíle nastala, když mě asi v šesté třídě začal dětský doktor nutit zhubnout, nenáviděl jsem jídlo i sám sebe. Cítil jsem se ponížený, když jsem každý měsíc musel v trenýrkách na váhu v ordinaci. Trvalo to asi rok a pak jsem si řekl, že raději budu tlustý, ale budu se mít rád a začal doktory ignorovat. Bylo to první mé vědomé svobodné rozhodnutí o tomhle životě, které má platnost až dosud. Tehdy, asi v roce 1986, začala má cesta zpět. Ovšem netušil jsem nebo zapoměl, že existuje nějaké mé nitro. Tak mi to vesmír rázně připomenul. Bylo 15.listopadu 1989 a já nastupoval do nemocnice s mononukleózou. Teď po letech mi je zcela jasné, že je to typická transformační nemoc, kterou si přivolávají ti, co chtějí změnit svůj život. A ta změna v roce 1989 byla opravdu dramatická.

Návrat
Jaro 1990 až srpen 2001
Revoluce proběhla nejen v našem státě, ale i ve mě, energie, které se skrývaly, vybublaly na povrch a já z té křižovatky vyrazil za dobrodružstvím. Začal jsem psát básně, i teď po letech jsou nádherné, už tehdy jsem věděl, že je to božská inspirace, kterou jen přijímám. Ke svých dosavadním zájmům jsem přidal další, historii od počátku vesmíru, přes vznik Země a evoluci, přes vývoj člověka a starověké státy, před věk objevů a druhou světovou válku až do současnosti. V té době jsem také začal přijímat informace odjinud, psal jsem různé prognózy a předpovědi politických událostí, které se většinou nesplnily, vedl dlouhé diskuse se svým vnitřním hlasem o všem možném. Objevil jsem Boha, ale po svém, mimo jakákoliv náboženství nebo filozofické systémy, jen s občasnou inspirací z knížek. Objevil jsem také sám sebe a své energie. A pak přišly sny...

Šok
Září 2001 až červenec 2002
Ten existenciální šok přišel 11.9.2001. Sen, který se mi zdál před několika lety se stal skutečností, nechápal jsem, jak jsem mohl dopředu vidět pád dvojčat. Byl to rázný povel ke startu další etapy. Začal jsem mnohem intenzivněji vnímat energie kolem sebe a také je sdílet s druhými lidmi, povídat si s nimi o tom. Tehdy se objevila i první moje spirituální učitelka Iva, která mi pomohla se trochu orientovat, objevil jsem zen a dzogčhen. Vzpomínám na 31.7.2002, nádherný den na konci věků, věděl jsem, že něco je naposled. Další týden spláchla Čechy povodeň.

Proroctví
Srpen 2002 až říjen 2003
31.8.2002 byl také nádherným dnem, začal nový věk, poprvé jsem naplno vnímal rej energií ve světě kolem sebe a poprvé slyšel o proroctví, samozřejmě Celestýnském. Ta knížka mi pomohla v dalším pátrání po tom, co jsou ty enegie zač. Teď už vím, že jsem byl veden, ale k seznámení s Eikir došlo až 23.10.2003. Památný skok z kaverny do jiné dimenze jsem udělal 1.listopadu.

Světlo
Listopad 2003 až duben 2004
A začal fičák, který se nezastavil dodnes, osm dnů, které otřásly mým světem, to bylo Zjevení světla a Ruce světla, které jsem tehdy přečetl, objevil jsem jiný svět, mě naprosto neznámý a Barbara Brennan mi byla zasvěcenou průvodkyní, stejně tak Sanaya Roman. Zacvaklo mi do sebe spoustu informací, které jsem získal už před tím a v prosinci 2003 mi do srdce poprvé vstoupila Ta energie, které dnes říkám Nová Země, bylo to na semináři a povídal jsem si tam s někým o meditaci na linii hara a ukazoval obrázek, jak na ní medituje skupina lidí: „tohle bych chtěl někdy zažít,“ vyslovil jsem své přání a vesmír mi ho vyplnil. Naprosto jsem netušil, jaké důsledky to bude mít. To světlo ve mě stále sílilo a objevil jsem Ilumauira. Už předem jsem byl varován před dubnem 2004, něco se mělo stát 19.4.2004. Nestalo se ovšem vůbec nic, ale v následujících týdnech jsem pochopil, že to, co se stalo, proběhlo ve mě, bylo to osvícení.

Osvícení
Květen 2004 až prosinec 2004
Tohle byl fázový přechod, přijetí toho světla, pochopení, co je to osvícení, mi otevřelo další obzor. A tehdy se znova objevila Ta energie, bylo to v létě 2004 a já začal toužit po kontaktu s dalšími lidmi, už jsem nemohl zůstat sám, dál ta cesta nevedla. Začal jsem pátrat po lidech s podobnými zájmy a objevil Bibianu a asi poprvé slyšel i o Hovorech s Bohem a Nealu Walschovi. A taky objevil to, co je Ilumauirovým posláním tady na Zemi, je duchovním průvodcem.

Ruce
Leden 2005 až prosinec 2005
Konečně jsem vyrazil do světa, Bibiana pořádala setkání u Džoudyho, dnes bych to nazval studijní skupinkou Nové spirituality, skvělá škola. Pak jsem objevil Radana a jeho školu Dvory mysli a další inspiraci. Seznámil jsem se s Marií. Začal jsem se stýkat s lidmi kolem Rukou světla. Věděl jsem, že jsem mezi svými, ale pořád to nebylo ono, co jsem hledal. Léčitelé léčili, ale já byl zdravý, učitelé učili, ale já byl moudrý. A tehdy jsem si začal pokládat otázku, jaké by to bylo ve světě, kde už jsou všichni vyučeni a vyléčeni?

Kruh
Leden 2006 až říjen 2006
Byl jsem s těmi lidmi jeden jediný den (14.1.) a věděl jsem, že jsem doma, že jsem našel to, co jsem hledal. Humanity´s Team. Energie v téhle skupině byla odlišná od všeho, co jsem dosud poznal a velmi ladila s mou vizí. Ovšem trvalo další 27 měsíců společné práce, než se uvnitř nás objevila Nová Země. Ten rok 2006 byl rokem kruhů, sedali jsme v nich často a sdíleli, ale naprosto přelomový byl až ten třetí, s Christianem ve Skochovicích (22.-26.8.), tehdy začal náš kosmický let, který dosud neskončil. Propojení, které tam mezi námi vzniklo je asi věčné :-) . Vytvořili jsem jakousi energetickou strukturu, jejímž zkoumáním jsem se bavil následující roky. Mé napojování na energii HT skončilo 13.-15.10. na semináři s Claudií, kdy jsem uviděl v komplexnosti celou tu nepopsatelnou konstrukci, kterou svým konáním a životem tvoříme ve spirituálním světě.

Tým
Listopad 2006 až listopad 2007
Proboha, co to mezi námi vzniká? Ptal jsem se v té době mnohokrát a nevěděl, jak to pochopit, jak uchopit, jak pojmenovat, jak s tím pracovat, jak to poslat dál. Celý rok náš tým tvrdě makal a já sbíral inspiraci na desítkách setkání, v Kruzích srdce. Často jsem byl netrpělivý, protože odpovědi na mé otázky nepřicházely, bál jsem se, protože jsem netušil, jestli jdeme správnou cestou, občas zabloudil a musel přijmout, že tudy cesta nevede. Mnohokrát jsem byl také ve svých vizích tak daleko, že lidé kolem mě nechápali, co přivádím za informace a já se musel pokorně vrátit na Zem, mezi ně. Po jednom takovém „krachu“ má činnost ustala, opět jsem se soustředil na sebe a objevil Novou Zemi (9.11.2007), což byl komunitní server a v tu chvíli se tok inspirace obnovil. Poznal jsem jinou skupinu s podobnou energií jako má HT a mohl srovnávat a také jsem objevil planetární přesah toho, co děláme. Objevil jsem světelnou mřížku jednoty, pochopil, že společně pracujeme na vzestupu vědomí Země a Lidstva do vyšších dimenzí.

Mřížka
Prosinec 2007 až duben 2008
To, co se stalo na našem setkání 1.12.2007, je pro mě nezapomenutelný zážitek. Hráli jsme hru Právě vyrážíme, kterou jsem vymyslel a mým záměrem bylo dostat všechny na jednu loď, ale neplavci nechtěli. Seděli jsme v Kruhu a hledali řešení, které je v souladu s pocity všech. Ten Kruh byl nádobou, kterou jsme vytvořili a v tu chvíli mezi nás vstoupila nová energie, už to nebylo něco, co vstupovalo jen do mě, bylo to mezi námi všemi, propojilo nás to. To, co nás spojovalo byla „Země“. Ještě pár měsíců mi trvalo, než jsem tu energii pojmenoval, o pochopil. Její jméno je Nová Země a tvoří jí tisíce a miliony lidí po celém světě. Naše vzájemné propojování dosáhlo takového stupně, že mezi námi ta energie mohla kolovat a byli jsme schopní jí posílat dál. Velké věci se pak děly kolem velikonoc, kdy do naší sítě poprvé vstoupilo nové vědomí. Tehdy, konečně po letech hledání a pátrání jsem pochopil, co to vlastně děláme, co to vytváříme, co mezi námi vzniká. Tvoříme Novou Zemi a to, co je mezi námi JE Nová Země. Psal se 21.duben 2008

Nová Země
Květen 2008 až ?
To je dnešek, okamžik tady a teď. Do spirituální krajiny Nové Země právě přišlo jaro, všechno raší a pučí, rodí se a roste, rozkvétá. Jsme v Zahradě světa, jsme Doma. Před námi je spoustu Bran a Cest, Vrcholů a Zákoutí, Tajemství i Objevů.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

TOPlist