Možná jste se těšili na setkání s přáteli z vesmíru

05.11.2008 00:00

 Milovaní,

Všechno je, jak má být. Možná jste se 14.10.2008 těšili na setkání s přáteli z vesmíru, ale teď nebyl ten pravý čas. Mnozí z Vás to vnímali již předem, někteří ale teď prožíváte zklamání. Cítíme, že je ale vhodná příležitost dát Vám nahlédnout do práce Světelné rady Země a do jejích plánů.

Nevytvořili jsme strukturální matrici nutnou k realizaci tohoto setkání, protože plná manifestace by byla v rozporu s tím, co děláme. Jistá možnost zjevení zde ovšem byla a proto mnoho lidí přijímalo informace o setkání. Tyto informace byly ze zdrojů, které nejsou zcela sladěny se záměry Rady a proto obsahovaly nepřesné či zastaralé informace. Toto rozladění je způsobeno tím, že ve zdrojích jsou i jiné záměry, které nekorespondují s našimi plány, např. touží kontrolovat lidi nebo s nimi manipulovat. A současné zjevení mimozemšťanů by právě takovými záměry bylo zneužito.

Proto se Světelná rada rozhodla setkání nepodpořit. Bez energetické matrice se vědomí lidí a vědomí mimozemšťanů nemohla potkat, v lidském archetypu neexistuje platforma, která by takové setkání umožňovala. Ale vnímali jsme Vaší touhu takovou platformu vytvořit a Vaše očekávání a nadšení přispěly k její tvorbě v budoucnosti. A toto komunikační prostředí je součástí nového archetypu Lidstva, který přichází a který můžete v blízké době několika let přijmout.

Bytosti světla a přátelé z vesmíru úzce spolupracují na vzestupu Země a Lidstva do vyšších dimenzí a všichni přátelé chápou, že to, co se děje na Zemi, je svrchovaná záležitost duší se Zemí spojených a úprava matric je plně v kompetenci Světelné rady. Proto nikdo z vesmíru nemůže na Zemi vykonávat činnosti, které by byly v rozporu se záměry Rady a jejího plánu Vzestupu. Lidstvo je pod ochranou. Tak tomu bylo i v tomto případě.

Duše přátel z vesmíru mají stále na Zemi přístup, mohou vstupovat do lidských těl procesem inkarnace, mohou být v telepatickém nebo channelingovém spojení s lidmi, kteří si to vložili do inkarnačního záměru, mohou vstoupit do vědomí jednotlivcům, kteří přijali dočasnou matrici pro kontakt. A mohou spolupracovat na evoluci pozemského života. Tímto vším napomáhají Vzestupu.

Ať jste si již byli vědomí toho, že k setkání nedojde nebo cítíte zklamání nebo dokonce nevíru v existenci mimozemského života, je to přesně to, kam jste chtěli dojít. Spousta lidí stále očekává, že současné problémy lidstva vyřeší nějaká vnější síla nebo drastická přírodní událost, ale zde pracujeme s vědomím, že my jsme tvůrci reality a tedy i svých problémů a proto je řešení na nás. Je v našich silách současnou situaci změnit, cestou vzestupu je právě to, že nalézáme způsoby a metody, jak toho dosáhnout. Již dlouho tušíme, že je to v našem propojení a sjednocení, ale pořád jsme očekávali nějakou vnější událost, která nás k tomu donutí. Proto jsme vyhlíželi mimozemšťany, proto tolik lidí vyhlíží klimatickou katastrofu, protože to jsou přesně ty vnější impulsy, které by dokázaly lidstvo sjednotit. ALE!!!! Ale také by tím lidstvo ztratilo příležitost pochopit, jak, proč a nač si vytvořilo současnou prekérní situaci. Vnější zásah by smazal mnoho potřebných zkušeností. A protože by ke sjednocení lidstva došlo k nefunkčních důvodů, tak by celý systém nefungoval. Naším záměrem je ovšem vytvořit dlouhodobě udržitelný život na Zemi.

Zjevením mimozemšťanů by se sice dočasně lidstvo sjednotilo, ale nedošlo by k potřebné transformaci vědomí lidí a tak by se tato jednota brzo rozpadla. Mnoho lidí by se „sjednotilo“ jen ze strachu nebo díky manipulaci a mnoho by se jich spojilo k boji proti „vetřelcům“ a celá akce by nakonec vedla k válce mezi lidmi, mezi stoupenci a odpůrci mimozemšťanů.

Naším záměrem je pomoci jednotlivým lidem najít jejich vlastní vnitřní důvody ke sjednocení s dalšími lidmi. Každý z nás je tam má, jsou založeny na lásce, na tom, kým skutečně jsme. Tohle neuskutečněné zjevení odvrací pozornost lidí od vnějších sil, ať už mimozemských nebo pozemských, od spasitelů a proroků, od šiřitelů strachu či manipulátorů, a pomáhá nám zaměřit pozornost dovnitř, do srdce, do nitra každého jednotlivce, k jeho vlastním pocitů, jeho záměrům, k jeho smyslu života. Protože tam uvnitř leží místo, kde se skutečně sejdeme, všichni pozemšťané a všichni mimozemšťané.

Už se těšíme na shledání.

Eikir a Ilumauir

Zástupci Světelné rady na Zemi

15.10.2008

Cesty duší 2008

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode

TOPlist